1000 Ft (Trafó bérlet érvényes)
Az alkotópáros először az Inspiráció esteken, illetve a Pólusok alkalmával mutatkozott be a Trafó színpadán, majd 2004 decemberében önálló estjük keretében Exit és Medusa Piercing c. darabjaikat láthatta a közönség.
Legutóbbi darabjukban, a Maldoror énekeiben előadóként és alkotótársként Gergye Krisztián és Ágens is közreműködtek. A bemutatóra az Artus Stúdióban került sor, az előadás a Sziget Fesztivál színház- és táncprogramjának is üde színfoltja volt.
A társulat hazai és nemzetközi fesztiválok állandó vendége (nagy sikerrel léptek fel többek között Olaszország, Brazília, Portugália, Oroszország, Luxemburg, Lengyelország és Németország színpadain). Legutóbb a Kairói Nemzetközi Alternatív Sínházi Fesztiválon Fehér Ferenc \A legjobb férfi színész\ díját vehette át.
„Az Emberkönyv ’se jó, se rossz’.
Védetten önveszélyes K. U. S. Kuss!
Egy botránykő. Kövecske. Csendesen gyűrűző hullámokkal.
Fehér Ferenc szabad lény jelenléte (mozgása, tánca, hiánya) - törekvésében és tartalmában - a szembenállásban, a lázadásban tükröződő szabadságvágyat, a szabad önkifejezésre törekvést, az ’önmegélés’ igényét fejezi ki. A mi szemszögünkből, az újra és újra berögzülő művészeti és társadalmi normákkal, elvárásokkal való szembenállás szinonimájaként jelenik meg.
Mint alkotás, a felismerés igényéből fakad. Mert valamit valahol elvesztettünk. Végérvényesen.”
(O. Caruso)
Koreográfia: O. Caruso, Fehér Ferenc
Szabad lény: Fehér Ferenc (tánc)
Zenei szerkesztõ: Kovacsovics Dávid
Videó, fotó: Szenteleki Dóra
Grafika: Marton Zsolt
Fény: Szabados Tamás, Marton Zsolt
Rendező/ Directed by: O. Caruso